2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaak en Glasbewassing
Beschrijving: schoonmaak en glasbewassing
Interne identificatiecode: 87875
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000