307747-2024 - Mededinging
België – Diensten voor het ontwerpen van websites – Raamovereenkomst: Drupal website vlaio.be: beheer, onderhoud en hosting van vlaio.be, ontwikkeling van nieuwe tools en functionele aanpassingen aan de site
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst: Drupal website vlaio.be: beheer, onderhoud en hosting van vlaio.be, ontwikkeling van nieuwe tools en functionele aanpassingen aan de site
Beschrijving: De website vlaio.be werd in de tweede helft van 2017 ontwikkeld in Drupal 8 (ondertussen is dat al Drupal 10). De website wordt voortdurend geoptimaliseerd, aangepast en nieuwe tools worden ontwikkeld. We zoeken een partner om dit te realiseren en tevens het onderhoud en de hosting van de website over te nemen.
Interne identificatiecode: VLAIO-2024-06
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72413000 Diensten voor het ontwerpen van websites
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VLAIO-2024-06 - 1
Interne identificatiecode: 1