308277-2023 - ResultaatNederland-Amsterdam Zuidoost: Telecommunicatiediensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese aanbesteding vaste telefonie
Referentienummer: EATelefonie202205
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
64200000 Telecommunicatiediensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Voorafgaande aan deze aanbesteding heeft ZAAM reeds een publicatie gedaan voor deze opdracht, maar is gezien de aard van de vragen gedurende de nota van inlichtingen wezenlijk gewijzigd. Derhalve is er gekozen voor deze ‘her’aanbesteding. De grootste wijziging komt voort uit het uitsluitend gebruik maken van vaste telefonie via het bestaande BOA-netwerk waar de scholen op zijn aangesloten in plaats van eigen VDSL-verbindingen.
De doelstelling van deze aanbesteding is om voor aanbestedende dienst de VOIP-telefonie op een efficiënte (straks op 1 netwerk), doelmatige en rechtmatige wijze te organiseren en optimaal in te vullen. De kwaliteit en continuïteit van de verbindingen/ bereikbaarheid is daarbij uiterst belangrijk. Bereikbaarheid voor scholen is cruciaal in de contacten tussen school, ouders, leerlingen, medewerkers, bestuur en derden.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De raming (inclusief BTW) voor deze aanbesteding over alle locaties bedraagt:
Abonnementen totaal € 65.000,- (over 10 jaar € 650.000,- exclusief indexeringen)
Implementatiekosten € 3.000,- per school (€ 69.000,- totaal)
Aanschaf nieuwe toestellen € 110,- * 590 (€ 65.000,-)
De raming voor deze aanbesteding komt daarmee over de gehele looptijd totaal € 800.000,- inclusief BTW (afgerond).