2. Procedure
Procedure
Titel: Levering afzetcontainers
Beschrijving: De gemeente Amstelveen schrijft onderhavige Europese Aanbesteding uit voor het sluiten van Raamovereenkomst voor het leveren van afzetcontainers. De afzetcontainers worden ingezet voor het afvalbeheer van de gemeente Amstelveen. Het gaat hierbij om de volgende containers: - 12M3 containers voor puin, boomwortels, grond en dakleer. - 38M3 containers Afvalbrengstation (Takken, Metaal, Hout, C-hout, grof afval, piepschuim, hard plastic)* - 38M3 containers Overslag (huishoudelijk restafval, grof afval)* *In deze aanbesteding zijn 38M3 containers opgenomen. De gemeente kan op dit moment nog geen afnamegarantie afgeven, daar het budget nog niet definitief is toegekend. Dit zal in juli 2024 gebeuren. Het doel van de aanbesteding is het selecteren van één Leverancier die de door de gemeente Amstelveen gewenste afzetcontainers kan leveren onder de gestelde voorwaarden en condities. De Opdrachtgever is op geen enkele wijze gebonden aan bepaalde marktpartijen of heeft een voorkeur voor bes De omzetverwachting: Op basis van de spend van de afgelopen jaren en toekomstige indexatie bedraagt de maximumwaarde van de Raamovereenkomst €375.000 euro exclusief btw, voor de levering van de diverse afzetcontainers.
Interne identificatiecode: I&A_2024_0066
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44613800 Containers voor afvalmateriaal
Aanvullende classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie Offerteaanvraag 1.4.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Voor de koop en levering van deze containers zal er een Raamovereenkomst worden gesloten met een initiële duur van 2 jaar, met als gewenste ingangsdatum 15 september 2024 en eindigend op 14 augustus 2026. De Raamovereenkomst is in concept als bijlage 2 bij de Offerteaanvraag opgenomen. De containers zullen zo spoedig mogelijk, in ieder geval binnen het aangegeven weken in het PvE, na het uitbrengen van een Nadere Opdracht, door Opdrachtnemer worden bezorgd bij de Opdrachtgever.