308457-2025 - Resultaat
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Netwerk en Telefonie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Netwerk en Telefonie
Beschrijving: Meerjarige niet-exclusieve raamovereenkomst voor het beheer van de netwerk- en telefonie infrastructuur van Fluvius bestaande uit: • Managed services van de on-premise infrastructuur op basis van een service-cataloog o Na transitiefase en inclusief de nodige beheerinfrastructuur; o Afroep van software en hardware op basis van een catalogus. • Aanvullende dienstverlening en levering van hardware en software op projectbasis: o Binnen deze raamovereenkomst is het mogelijk om toekomstige noden op te zetten (bv. uitbreidingen op de productcataloog of servicecataloog) en via een projectmatige aanpak operationeel te stellen. Deze projecten kunnen betrekking hebben tot evoluties naar een (public) cloud-omgeving. Gezien het niet-exclusief karakter van de overeenkomst blijft het echter mogelijk om software en hardware via andere contracten te benchmarken en aan te kopen; o Voornamelijk op projectbasis of in regie en waarbij bijkomende managed services nadien kunnen worden toegevoegd. Voor de uitvoering van de reguliere onderhoudsactiviteiten is frequente on-site aanwezigheid van Nederlandstalige experts en sleutelpersonen vereist. In de bijgevoegde documenten van deze publicatie, kan u een vragenlijst tot deelneming terugvinden.
Interne identificatiecode: FLU24IT001
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 50332000 Onderhoud van telecommunicatie-infrastructuur, 72700000 Computernetwerkdiensten, 32424000 Netwerkinfrastructuur, 32412100 Telecommunicatienetwerk
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: FLU24IT001 - 1
Beschrijving: Datacom, security & telecom: dit perceel omvat de services voor het beheer van het netwerk binnen de IT-datacenters, de IT-kantoren, de IT-endpoint security, IT-application security, het OT-fieldnetwerk, de interconnect telecom en de telecom backbone datacenter locaties.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 72700000 Computernetwerkdiensten, 32424000 Netwerkinfrastructuur
Perceel: LOT-0002
Titel: FLU24IT001 - 2
Beschrijving: OT NBS-datacenter : dit perceel omvat de services voor het beheer van het netwerk binnen de OT Netbeheersystemen (NBS) datacenters.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: FLU24IT001 - 3
Beschrijving: Telefonie: dit perceel omvat de managed services voor het beheer van de telefonie infrastructuur.
Interne identificatiecode: 3
Aanvullende classificatie (cpv): 50332000 Onderhoud van telecommunicatie-infrastructuur, 32412100 Telecommunicatienetwerk