308922-2024 - Resultaat
België – Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij – Maaibeheer regio Groene Gordels
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Maaibeheer regio Groene Gordels
Beschrijving: Maaibeheer regio Groene Gordels. Deze opdracht omvat het uitvoeren van diverse maaiwerkzaamheden op verschillende locaties en terreinen van ANB.
Interne identificatiecode: ANB-TB-TOW-2023-272
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ANB-TB-TOW-2023-272 - 1
Interne identificatiecode: 1