308955-2024 - Mededinging
België – Uitrusting voor voedingsbereiding – Leveren van hoge druk kookketels met onderhoudscontract
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren van hoge druk kookketels met onderhoudscontract
Beschrijving: Deze opdracht omvat de aankoop, levering, opleiding, installatie en indienststelling en onderhoud van hoge druk kookketels met dubbele wand en roerwerk voor de keuken en restaurant van het AZ Sint-Jan Brugge AV. De huidige groep van kookketels in het ziekenhuis dienen vervangen te worden. Het ziekenhuis wenst te investeren in nieuwe hoge druk kookketels om de keukenprocessen sneller en efficiënter te laten verlopen. Er dient rekening gehouden te worden met de mogelijkheid dat de aankoop gefaseerd kan verlopen, wat betekent dat niet alle 5 kookketels tegelijkertijd worden aangeschaft. De reden hiervoor is dat er verbouwingen plaatsvinden in het restaurant van het ziekenhuis. De timing zal worden bepaald in overleg met de gegunde inschrijver.
Interne identificatiecode: PPP103-534/4418/2024-SJB-007-014-LVD
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39312000 Uitrusting voor voedingsbereiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-SJB-007-014-LVD
Aanvullende classificatie (cpv): 39314000 Industriële keukenuitrusting
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Niet gespecifieerd)