2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Cateringdiensten Campus Kortrijk - VIVES Zuid ( BO )
Beschrijving: Raamovereenkomst Cateringdiensten Campus Kortrijk - VIVES Zuid ( BO )
Interne identificatiecode: 11/17/2023 11:08 AM 3PID1107 VIV2023/119
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55520000 Cateringdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Raamovereenkomst Cateringdiensten Campus Kortrijk
Beschrijving: Raamovereenkomst Cateringdiensten Campus Kortrijk
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 55500000 Kantine- en cateringdiensten