30910-2023 - ResultaatNederland-Roelofarendsveen: Dienstverlening door ingenieurs
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Adviseursselectie nieuwbouw Kindcentrum Noord & sportcomplex De Tweesprong te Roelofarendsveen
Referentienummer: 2220013
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
II.1.4.
Korte beschrijving
De Aanbestedende Dienst gaat bij de ontwikkeling en uitvoering van het Project als vertrekpunt uit van een bouwteam/engineer & Build. De huidige visie op het traject is als volgt:
- De te selecteren adviseur stelt een Voorontwerp, Definitief Ontwerp inclusief technische omschrijving (DO+) op.
- Er wordt in de loop van de VO fase een bouwteamaannemer betrokken. Welke als volwaardig deelnemer een rol krijgt in het ontwerptraject. Hiermee wordt vroegtijdig uitvoeringsdeskundigheid betrokken en wordt aan de betreffende aannemer ruimte geboden voor inbreng in werkvoorbereidings- en uitvoeringsplanning.
- Met afronding van het DO+ brengt de bouwteamaannemer een definitieve Inschrijving uit voor de verdere uitwerking en realisatie van het DO, op basis van een overeenkomst gebaseerd op de UAV-gc 2005.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De ontwerp- en bouwopgave omvat Fase 1 van het Masterplan Sportpad exclusief de infrastructuur. Het gaat hierbij om de Sloop-nieuwbouw van multifunctionele sportaccommodatie De Tweesprong (deels) en Realisatie van KC Noord in symbiose met De Tweesprong.
KC Noord zal bestaan uit een fusie van drie bestaande basisscholen die een nauwe samenwerking aangaan met kinderopvang. Het KC biedt kinderen van 0 tot 13 jaar een doorgaande leerlijn en een brede ontwikkeling (vroege-en voorschoolse educatie, onderwijs, sport en cultuur).
- Onderwijs: 4.940 m² bvo (normatieve ruimtebehoefte bij prognose van 940 leerlingen)
- Kinderopvang: 1.384 m² bvo (ruimtebehoefte bij 376 kindplaatsen waarvan 172 dagopvang)
Sportcomplex De Tweesprong wordt geëxploiteerd door het Sportbedrijf Kaag en Braassem en speelt een belangrijke rol in de gemeente als het gaat om sport, recreatie en zwemmen.
- Sportcomplex: 5.152 m² bvo nieuwbouw voor de volgende functies. Centrale hal, sporthal, zwembad, kantoor- en vergaderruimten, horecavoorziening en diverse bergruimten.