See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Alken: Valleipark en Groenblauwe dooradering.
Beschrijving: Alken: Valleipark en Groenblauwe dooradering. Deze opdracht omvat in het bijzonder: - opbraakwerken - afbraak van constructies (snoephuisje, kiosk, stockageruimtes, fontein, speeltuigen) - grondwerken - rioleringswerken in open sleuf in beton (ongewapende en gewapende buizen in beton) - rioleringswerken met doorpersing - speciale funderingstechnieken (houten palen, betonpalen en secans palen) - aanleg van verhardingen in cementbeton - aanleg van verharding in asfalt - aanleg van verharding in betonstraatstenen - aanleg van harsgebonden grindverharding - aanleg van fonteinpartij - aanleg van minigolf - aanleg van speeltuin - aanleg van pumptrack - aanleg van kokerbruggen voor gemotoriseerd verkeer en niet-gemotoriseerd verkeer - aanleg van houtenbruggen voor niet-gemotoriseerd verkeer - aanleg van straatmeubilair - aanleg van Grote en Kleine Herk in open loop (grondwerk, betonnen keermuren, met-selwerk in betonsteen, leuning) - aanleg van vistrappen - groenaanleg - aanleg van vlonderconstructies
Interne identificatiecode: PPP03S-2454/5068/2024/100
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/100_1
Aanvullende classificatie (cpv): 45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen, 45233120 Wegenbouwwerken, 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden, 45221110 Bruggenbouw, 45232130 Aanleggen van hemelwaterafavoerleidingen, 45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen