2. Procedure
Procedure
Titel: Meubilair
Beschrijving: De Opdracht betreft advisering, levering, montage, instructie en nazorg van het in het Programma van Eisen (Bijlage 1) opgenomen en toekomstig te omschrijven School- en Kantoormeubilair voor de locaties van Stichting Accent. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 2024/0524RN
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optiejaren: drie (3) maal twaalf (12) maanden