310120-2025 - Resultaat
België – Onkruidverdelging – Onkruidborstelen en veegwerken op het openbaar domein voor een periode vanaf de sluiting tot 31 december 2025 met mogelijkheid tot uitdrukkelijke verlenging van 2 x 1 jaar
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onkruidborstelen en veegwerken op het openbaar domein voor een periode vanaf de sluiting tot 31 december 2025 met mogelijkheid tot uitdrukkelijke verlenging van 2 x 1 jaar
Beschrijving: De opdracht omvat: 1. het vegen of borstelen van de goten, watergreppels, stoepranden, langs verkeersgeleiders, asverschuivingen, andere straatobjecten, randen van de weg, parkings en parkeerstroken... zodat alle zand, afval en onkruid verwijderd is. Er zijn 2 types van veegbeurten: een kleine veegbeurt en een grote veegbeurt. De kleine veegbeurt bestaat uit enkel de straatgoten, kantstroken, watergreppels, straatobjecten, parkings en parkeerstroken… (1 beurt per jaar). De grote veegbeurt bestaat uit de straatgoten, kantstroken, watergrepppels, straatobjecten, parkings en parkeerstroken… EN de wegranden (3 beurten per jaar). 2. Borstelen van vrijliggende fietspaden (4 beurten per jaar). 3. Opkuis bladafval (3 beurten per jaar) 4. Inzet van de veegwagen voor de opkuis van evenementen (op afroep). 5. Inzet van de veegwagen voor het oplossen van calamiteiten (op afroep).
Interne identificatiecode: PPP00U-3638/5033/2024-58
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312100 Onkruidverdelging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-58_1
Aanvullende classificatie (cpv): 90610000 Straatreinigings- en veegdiensten