310234-2024 - Resultaat
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Raamovereenkomst voor een digitaal toetsplatform
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor een digitaal toetsplatform
Beschrijving: Het voorwerp van deze raamovereenkomst betreft de aankoop digitaal toetsplatform waarbij gebruik kan gemaakt worden van gesloten, open en casusvragen voor zowel formatieve als summatieve doeleinden. De looptijd bedraagt 48 maand met mogelijkheid tot 2x 2 jaar verlening.
Interne identificatiecode: VIV2024/040
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VIV2024/040 - 1
Interne identificatiecode: 1