2. Procedure
Procedure
Titel: e-Market 690 - Developer Java
Interne identificatiecode: 0000757047_DMU_Q
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 0000757047_DMU_Q - 1
Beschrijving: e-Market 690 - Developer Java
Interne identificatiecode: 1