310376-2025 - Resultaat
België – Bus- en autobusverhuur met chauffeur – Raamovereenkomst leerlingenvervoer voor korte verplaatsingen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst leerlingenvervoer voor korte verplaatsingen
Beschrijving: De vzw Secundair Onderwijs Sint-Quintinus opent via een openbare procedure een samenwerking voor "Leerlingenvervoer voor korte verplaatsingen". Deze opdracht wordt opgezet als een raamovereenkomst, waarbij het vervoer van leerlingen en begeleiders per autobus naar verschillende bestemmingen centraal staat. De geselecteerde dienstverlener moet beschikken over goed onderhouden en comfortabele autobussen, geschikt voor zowel zitplaatsen als staanplaatsen, om te voldoen aan de behoefte aan flexibel vervoer bij korte ritten. Alle voertuigen dienen te voldoen aan de wettelijke eisen voor leerlingenvervoer en moeten geschikt zijn voor frequent in- en uitstappen. De exacte routes en aantallen zijn momenteel nog niet bekend.
Interne identificatiecode: PPP10R-114/5061/2025-114
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60172000 Bus- en autobusverhuur met chauffeur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-114_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling
Aanvullende classificatie (cpv): 60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling, 60172000 Bus- en autobusverhuur met chauffeur