2. Procedure
Procedure
Titel: Energetische binnenrenovatie en restauratie gemeentehuis
Beschrijving: Voorwerp van deze werken: (Energetische) Binnenrenovatie en restauratie gemeentehuis De werken omvatten de restauratie en renovatie van de kelderverdieping, het gelijkvloers en de eerste verdieping. De tweede en derde verdieping zijn in het verleden reeds gerenoveerd. Op de tweede verdieping wordt de verwarming wel nog vervangen. De werken omvatten inhoudelijk o.a. : • Afbraakwerken : Nodige afbraakwerken van het interieur • Ruwbouwwerken : beperkte aanpassingen aan de ruwbouw • Binnenafwerkingen : wanden, plafonds, vloeren,binnenschrijnwerk, vast meubilair, … • Binnenrestauratiewerken: wanden, vloeren, lambrisering, plafonds, binnenschrijnwerk, trap, … • Verwarming : geothermische warmtepomp, BEO-veld en binnenunits • Sanitair • Ventilatie : systeem D • Lift • Elektrische installatie : elektriciteit, brandbeveiliging, data, geluid, … De werken dienen gefaseerd te worden uitgevoerd.
Interne identificatiecode: PPP01T-364/6092/AMD037-14-STUHA
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: AMD037-14-STUHA_1