310754-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten – Soortenmanagementplan Alkmaar, Bloemendaal, Heemstede, Koggenland, Velsen, Oostzaan & Wormerland,
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Soortenmanagementplan Alkmaar, Bloemendaal, Heemstede, Koggenland, Velsen, Oostzaan & Wormerland,
Beschrijving: Het totale pakket dat door de gemeenten Alkmaar, Bloemendaal, Heemstede, Koggenland, Oostzaan, VBelsen en Wormerland wordt uitgevraagd bestaat uit: het SMP zelf met aanvullend hierop het strategisch verdelingsplan grote verblijfplaatsen, het ecologische basisonderzoek en de omgevingsvergunning flora- en fauna-activiteit. De opdrachtgever vraagt de opdrachtnemer om deze producten te leveren. Zie hiervoor de informatie in het aanbestedingsdocument.
Interne identificatiecode: GEZ 2024 PRJ-2400026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Deze opdracht wordt volgens de Aanbestedingsrichtlijnen gezien als dienst. Het juridisch kader wordt gevormd door de Aanbestedingswet 2012 gewijzigd in 2016.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90721700 Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Gemeente Velsen
Beschrijving: Het totale pakket dat door de gemeenten wordt uitgevraagd bestaat uit: het SMP zelf met aanvullend hierop het strategisch verdelingsplan grote verblijfplaatsen, het ecologische basisonderzoek en de omgevingsvergunning flora- en fauna-activiteit. De opdrachtgever vraagt de opdrachtnemer om deze producten te leveren.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: In deze aanbesteding zal een optie worden opgenomen voor het toevoegen van gemeenten/organisaties die zijn verbonden aan Stichting RIJK. Dit zijn de volgende gemeenten: * Gemeente Ouder-Amstel * Gemeente Beverwijk Indien bovenstaand omschreven leidt tot wijziging of uitbreiding van de Opdracht, wordt de geselecteerde marktpartij in de gelegenheid gesteld zijn aanbieding aan te passen zonder dat hiervoor opnieuw aanbesteed moet worden.   Dit conform alle voorwaarden en condities van het contract vanuit deze aanbesteding.
Perceel: LOT-0002
Titel: Gemeente Alkmaar
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Gemeente Bloemendaal
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Gemeente Heemstede
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Gemeente Koggenland
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Gemeente Oostzaan
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Gemeente Wormerland
Interne identificatiecode: 7