3109-2026 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – 250141GPD Raamovereenkomst onderhoud bomen 2026-2027 Papendrecht
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 250141GPD Raamovereenkomst onderhoud bomen 2026-2027 Papendrecht
Beschrijving: De inhoud van de opdracht betreft het uitvoeren van onderhoud aan bomen binnen de gemeente Papendrecht. Het werk bestaat in hoofdlijnen uit: - Het snoeien van bomen; - Het verwijderen van bomen; - Het verwijderen van stobben; - Het planten van bomen; - Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden; - Bijkomende werkzaamheden. onbekend
Interne identificatiecode: 250141GPD
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst onderhoud bomen 2026-2027 Papendrecht
Beschrijving: Hetzelfde als de hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: 2 jaar vast met 2 x 1 jaar optie tot verlenging