2. Procedure
Procedure
Titel: Metingen beeldkwaliteit
Beschrijving: Een schone stad begint bij inzicht in de kwaliteit van de openbare ruimte. Door deze kwaliteit structureel te meten kunnen we gericht sturen op de inzet voor een schone stad. De metingen maken het mogelijk om te beoordelen of de openbare ruimte voldoet aan de gestelde kwaliteitsnormen. Door regelmatig de kwaliteit te controleren kan de gemeente proactief inspelen op een mogelijke verslechtering. Op deze wijze kan snel worden geschakeld en kan sneller worden ingegrepen bij een achteruitgang van de kwaliteit. In de afgelopen jaren worden in Den Haag CROW-metingen uitgevoerd. Voor het meten van de kwaliteit van Schoon in de openbare ruimte moet volgens deze CROW vastgestelde methode gemeten worden. Dit betekent dat voor een betrouwbare steekproef in de stad zo’n 3200 meetlocaties (vakken van 100x100 meter, die door de gemeente Den Haag zijn vastgesteld) per kwartaal uitgevoerd moeten worden. Voor de meetlocaties moeten 22 beeldmeetlatten worden beoordeeld. Dit betekent bijvoorbeeld dat er per meetlocatie gekeken wordt naar het fijne zwerfafval op verharding en in het groen, en bijvoorbeeld ook gekeken wordt naar gedumpt grofvuil of de vulgraad van een afvalbak. Daarnaast worden er elk kwartaal in deze reguliere ronde 8 extra beeldmeetlatten meegenomen voor graffiti en plak. De werkzaamheden binnen deze aanbesteding omvatten de volgende metingen: CROW-metingen: prestatie-indicator Kwaliteit Schoon Projectmetingen vanuit Beleidsafdeling Stadsbeheer en de Haagse Straatorganisatie Applicatie In de aanbieding vinden we ook graag de applicatie/tool terug waarin de meetgegevens door u worden ingevoerd en waarmee deze worden gepresenteerd.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000