2. Procedure
Procedure
Titel: Huur van (zero emissie) auto’s
Beschrijving: Hierbij nodigen wij u graag uit om een inschrijving in te dienen voor het leveren van (zero emissie) huurauto’s voor alle faculteiten, diensten en afdelingen van de Universiteit Utrecht. Wij verwachten van u dat u de zaken die binnen de scope van deze aanbesteding vallen kunt leveren, dit betreft (zakelijke) autohuur en aanverwante dienstverlening binnen de UU. Het gaat hierbij om het huren van (zero emissie) motorvoertuigen ten behoeve van de bedrijfsvoering van de faculteiten en directies van de UU. Het betreft het huren van personenauto’s, personenbussen, bestelbussen en lichte vrachtwagens. Dit zijn voertuigen waarbij voor het besturen het bezit van een Rijbewijs B noodzakelijk is (met een maximum GVW van 3500 kg).
Interne identificatiecode: 23/500.505/001
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34110000 Personenwagens
Aanvullende classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen, 34115200 Motorvoertuigen voor personenvervoer van minder dan 10 personen, 34130000 Motorvoertuigen voor goederenvervoer
5. Perceel
Perceel: LOT-0000