See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Oostende – studie overstromingsmaatregelen kaaien Montgomerydok
Beschrijving: De diensten omvatten in hoofdzaak het uitvoeren van de opdracht om: - De bestaande toestand te inventariseren en een 3D model bestaande toestand op te maken - De eisen van stakeholders te capteren - Een conceptontwerp op te maken voor de kaaimuren en stormmuren met mobiele keringen - Een voorstel tot totaalvisie op te maken voor herinrichting van de gehele projectzone. - De Interactie met Kustvisie en de mogelijkheden tot adaptiviteit te onderzoeken
Interne identificatiecode: AFD KUST-221.030
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1