311148-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur extern personeel Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur extern personeel Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied
Beschrijving: Inhuur extern personeel Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied Perceel 1 betreft voornamelijk administratieve taken en ondersteuning tot en met schaal 10. Perceel 2 richt zich op de vakgebieden Vergunningverlening, Toezicht en Handhaving, Advies en Expertise binnen de domeinen Milieu, Bodem en Bouw. En op de terreinen specialistische functies Bedrijfsvoering. De OD NZKG gaat in perceel 2 een broker contracteren die gespecialiseerd is in het werven van externe specialisten, bijvoorbeeld ZZP'ers, of werknemers in dienst van derden, om in te zetten bij de OD NZKG. 0
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 administratieve taken en ondersteuning tot en met schaal 10.
Beschrijving: Perceel 1 betreft voornamelijk administratieve taken en ondersteuning tot en met schaal 10.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging Raamovereenkomst
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Brokerdienstverlening functies primair proces en bedrijfsvoering
Beschrijving: Perceel 2 richt zich op de vakgebieden Vergunningverlening, Toezicht en Handhaving, Advies en Expertise binnen de domeinen Milieu, Bodem en Bouw. En op de terreinen specialistische functies Bedrijfsvoering. De OD NZKG gaat in perceel 2 een broker contracteren die gespecialiseerd is in het werven van externe specialisten, bijvoorbeeld ZZP'ers, of werknemers in dienst van derden, om in te zetten bij de OD NZKG. De broker is ervoor verantwoordelijk passende kandidaten te werven. De OD NZKG kan zelf ook voorkeurskandidaten aanleveren voor de broker. Kandidaten komen onder contract bij de broker en deze zal tevens verantwoordelijk zijn voor het afhandelen van de administratieve processen en het overnemen van de risico’s in het kader van de Wet Keten Aansprakelijkheid.
Interne identificatiecode: 2