311222-2024 - Resultaat
België – Mobiele containers voor bijzondere doeleinden – Aankoop van een tijdelijke openbare sanitaire unit inclusief onderhoudscontract
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop van een tijdelijke openbare sanitaire unit inclusief onderhoudscontract
Beschrijving: Leveren (en plaatsen) van een openbare sanitaire unit, inclusief onderhoud (reinigen, ledigen, poetsen, herstellingen...). De bedoeling is om deze unit te kunnen inzetten waar nodig (openbaar domein, evenementen,…….). De unit dient robuust en aansluit-onafhankelijk te kunnen werken. Bepaalde vereisten zullen worden opgenomen in toegelaten opties. Het is de bedoeling om zoveel mogelijk opties te kunnen aanbieden teneinde de gewenste vereisten te kunnen waarmaken
Interne identificatiecode: GAC_2023_02924
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34221000 Mobiele containers voor bijzondere doeleinden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: GAC_2023_02924 - 1
Interne identificatiecode: 1
Hoeveelheid: 1