311287-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu – Incidentafhandeling wegen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Incidentafhandeling wegen
Beschrijving: De opdracht omvat Het leveren van materiaal en personeel ten behoeve van het afhandelen van diverse calamiteiten en incidenten op het wegennet van de provincie Groningen
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0000