2. Procedure
Procedure
Titel: Beheer Multifunctionals en printers
Beschrijving: Met deze Aanbestedingsleidraad nodigen wij u uit om een Inschrijving in te dienen voor het beheer, technische ondersteuning en het leveren van toners/cartridges voor de multifunctionals en printers binnen de organisaties GGD Drenthe en VRD Drenthe, geheel conform de eisen en voorwaarden die in de Aanbestedingsleidraad zijn gesteld. zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 2025/1809wmamr
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Beheer multifunctionals en printers
Beschrijving: Met deze Aanbestedingsleidraad nodigen wij u uit om een Inschrijving in te dienen voor het beheer, technische ondersteuning en het leveren van toners/cartridges voor de multifunctionals en printers binnen de organisaties GGD Drenthe en VRD Drenthe, geheel conform de eisen en voorwaarden die in de Aanbestedingsleidraad zijn gesteld zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 50313000 Onderhoud en reparatie van reprografische machines
Opties:
Beschrijving van de opties: Optiejaren: zes (6) maal twaalf (12) maanden Optiejaren worden onder gelijkblijvende condities en voorwaarden (met uitzondering van de toegestane indexering zoals opgenomen in de Overeenkomst) uitsluitend op initiatief van Opdrachtgever geëffectueerd. Opdrachtgever kan derhalve eenzijdig besluiten de Overeenkomst al dan niet te verlengen.