See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomsten voor groenbeheer.
Beschrijving: De aanbestedende overheid wenst via deze opdracht haar klanten (i.e. de bestellers) te ontzorgen op het vlak van groenbeheer. Van de opdrachtnemers wordt verwacht dat zij het groenbeheer duurzaam, ecologisch en kostenefficiënt invullen. Hierbij houden ze rekening met de specifieke wensen van de aanbestedende overheid, de bestellers, de noden en vereisten van het terrein en de esthetische vormgeving. Er wordt tevens verwacht dat de opdrachtnemers maximale transparantie nastreven bij de opvolging van beheertaken en de verrekening van de hieraan verbonden kosten. De opdracht omvat alle prestaties die nodig zijn voor het uitvoeren van duurzaam en ecologisch groenbeheer van terreinen van de bestellers, waaronder o.a.: - frequentie gestuurd en op afroep beheer van groenvoorzieningen; - frequentie gestuurd en op afroep beheer van verharding; en - studie en advies.
Interne identificatiecode: 2024/HFB/OP/118798
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77300000 Tuinbouwdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden, 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77313000 Parkonderhoud, 77314000 Onderhoud van terreinen, 77314100 Aanleggen van gazons, 77315000 Zaaiwerkzaamheden, 77320000 Onderhouden van sportvelden, 77330000 Uitvoeren van bloemenarrangementen, 77340000 Snoeien van bomen en heggen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024/HFB/OP/118798 - 1
Beschrijving: - Perceel 1 - Provincie Vlaams-Brabant en Brussels Hoofdstedelijk Gewest;
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 2024/HFB/OP/118798 - 2
Beschrijving: - Perceel 2 - Provincie Antwerpen;
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: 2024/HFB/OP/118798 - 3
Beschrijving: - Perceel 3 - Provincie Limburg;
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: 2024/HFB/OP/118798 - 4
Beschrijving: - Perceel 4 - Provincie West- Vlaanderen;
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: 2024/HFB/OP/118798 - 5
Beschrijving: - Perceel 5 - Provincie Oost-Vlaanderen
Interne identificatiecode: 5