2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst sociale economie voor natuurwerken in openbare natuurdomeinen van de beheerregio’s ‘Lage tot aan Hoge Kempen’ en ‘Hoge Kempen tot Voeren’
Beschrijving: Voorliggende opdracht betreft een raamovereenkomst inzake de inzet van sociale economie voor het uitvoeren van bos- en natuurwerkzaamheden binnen domeinen van het Agentschap voor Natuur en Bos, meer bepaald in beheerregio’s ‘Lage tot aan Hoge Kempen’ en ‘Hoge Kempen tot Voeren’ dewelke beide gelegen zijn in de provincie Limburg.
Interne identificatiecode: ANB/TB/NTBO/2026/78
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
Aanvullende classificatie (cpv): 92533000 Diensten voor natuurreservaten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ANB/TB/NTBO/2026/78 - Perceel 1 - Lage tot aan Hoge Kempen
Beschrijving: Perceel 1: Lage tot aan Hoge Kempen
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: ANB/TB/NTBO/2026/78 - Perceel 2 - Hoge Kempen tot Voeren
Beschrijving: Perceel 2: Hoge Kempen tot Voeren
Interne identificatiecode: 2