Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 66500000 Diensten op het gebied van verzekeringen en pensioenen
Plaats van uitvoering
Postadres: Siemenslaan 1
Stad: Oostkamp
Postcode: 8020