2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Onderhoud & Vervanging OVL - gemeente Buren 2024-2028
Beschrijving: De werkzaamheden voor de aan te besteden Onderhoud & Vervanging OVL gemeente Buren 2024-2028 bestaan in hoofdzaak uit: - werkzaamheden voor het functioneel in standhouden van de OVL; - herstellen van storingen en defecten aan installaties OVL; - herstellen van schades door aanrijding en vandalisme aan installaties van de OVL; - uitvoeren groepsremplace OVL; - reinigen en conserveren lichtmasten; - verplaatsen, bijplaatsen en/of vervangen van lichtmasten en/of armaturen; - uitnemen en herplaatsen van lichtmasten t.b.v. evenementen, bouwwerkzaamheden en dergelijke; - rapporteren van de verrichte werkzaamheden; - verwerken gegevens in een beheersysteem Liteweb van Nobralux. De Openbare VerLichting, zoals genoemd omvat in hoofdzaak de volgende onderdelen: - masten, armaturen en lampen; 2000000
Interne identificatiecode: 23-BUREN-001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45316110 Installeren van straatverlichtingsuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 50232000 Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Onderhoud & Vervanging OVL - gemeente Buren 2024-2028
Beschrijving: Raamovereenkomst Onderhoud & Vervanging OVL gemeente Buren 2024-2028
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De looptijd van dit bestek is twee (2) jaar en 2 x een optie tot verlenging van 1 jaar.