311830-2024 - Resultaat
Nederland – Bouwen van gebouwen – Aanbesteding bouwteam verbouwing Het Klooster gemeente Nuenen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanbesteding bouwteam verbouwing Het Klooster gemeente Nuenen
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het in bouwteamverband uitwerken van de huidige bestekstukken van het huidige DO+ niveau naar een TO, bij akkoord voor de realisatie wordt dit door de aannemer verder uitgewerkt naar een UO. Een en ander binnen het daarvoor beschikbare taakstellend budget. Als afsluiting van de bouwteamfase vragen we de aannemer als eerste een prijsaanbieding te doen voor de realisatie van de uiteindelijke verbouwing. Als taakstellend budget voor het bouwteam is in totaal € 8.343.000,- exclusief btw beschikbaar. Hierin is zowel ontwerp door het bouwteam als de gehele verbouwing opgenomen maar exclusief: keukende vaste en losse inrichting van het gebouw o.a. de raadzaal de losse inrichting van de bibliotheek de aan te brengen theatertechniek.
Eerdere aankondiging: 422756-2023
Interne identificatiecode: Bizob-2022-NUE-DTI-00655
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden, 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden, 45212000 Gebouwen voor vrijetijdsbesteding, sport, cultuur, logies en restaurant, 45212300 Bouwen van gebouwen voor kunst en cultuur, 45212350 Gebouwen met bijzondere historische of architectonische waarde
5. Perceel
Perceel: LOT-0000