311877-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: Onderhoud van hoogwaterkeringen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
31071819: Aankondiging van een wijziging Groot- en klein onderhoud conserveringen OSK
Referentienummer: 31071819
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45246410 Onderhoud van hoogwaterkeringen
II.1.4.
Korte beschrijving
- Beschrijving van de onvoorziene omstandigheden en of wij deze
omstandigheden als zorgvuldige aanbesteder hadden kunnen voorzien;
- Of de wijziging een verandering in de algemene aard van de opdracht
meebrengt.
Looptijd: 13-02-2014 t/m 31-12-2024
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45246410 Onderhoud van hoogwaterkeringen, 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie omschrijving.