312250-2024 - Mededinging
Nederland – Elektrische voertuigen – Het leveren van Elektrowagens voor Rotterdam
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Het leveren van Elektrowagens voor Rotterdam
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren van Elektrowagens door middel van een overeenkomst . Met deze aanbesteding beogen we om één leverancier te contracteren voor het leveren van Elektrowagens. De Elektrowagens zijn bedoeld voor professioneel gebruik tijdens de dagelijkse werkzaamheden van de cluster stadsbeheer. Daarnaast behoort ook onderhoud tot de scope van de opdracht.
Interne identificatiecode: 1-L-30433-23
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europees openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144900 Elektrische voertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: onderhoud en onderdelen