See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Payrolldiensten en Uitzendkrachten 2025-2029
Beschrijving: Perceel 1 Payrolldiensten Omschrijving van de opdracht: Opdrachtnemer stelt flexibele arbeidskrachten ter beschikking aan Windesheim, waarvoor wij de werving en selectie verricht en waarover wij de dagelijkse leiding krijgt. Opdrachtnemer draagt hierbij de verantwoordelijkheid voor alle administratieve verplichtingen en financiële risico's als onderdeel van het werkgeverschap van de payrollorganisatie, waarbij Opdrachtnemer het juridisch werkgeverschap, contractbeheer en verloning van door ons geworven arbeidskrachten op zich neemt. Doelstelling: Windesheim is op zoek naar een betrouwbare en kwalitatief goede Opdrachtnemer, welke tijdens de uitvoering van de Opdracht voor het gehele proces van inhuur van flexibele arbeidskrachten, waarvoor wij de werving en selectie verricht, faciliteert via een payrollovereenkomst. Dit met inachtneming van wet- en regelgeving en daarbij een passende vorm om de administratieve werkzaamheden ten aanzien van salarisadministraties aan te bieden waarmee wij zoveel mogelijk ontzorgt wordt. Perceel 2: Uitzenddiensten voor functies t/m schaal 9 Omschrijving van de opdracht: Het ter beschikking stellen, met name voor het invullen van tijdelijke vacatures, van flexibele arbeidskrachten aan Windesheim, waarvoor Opdrachtnemer de werving en selectie heeft verricht en waarbij wij leiding en toezicht uitoefenen. Als uitgangspunt is het uitzendbeding van toepassing en is de CAO voor flexibele arbeidskrachten van de ABU of NBBU van toepassing. Uitzondering hierop vormt artikel D5 lid 1 van de cao hbo dit artikel prevaleert boven de genoemde CAO's. Alleen na goedkeuring vanujit ons kan ook zonder uitzendbeding worden gewerkt. Doelstelling: Windesheim is op zoek naar een betrouwbare en kwalitatief goede Opdrachtnemer, welke tijdens de uitvoering van de Opdracht de benodigde inhuur van flexibele arbeidskrachten faciliteert met daarbij een passende vorm om de administratieve werkzaamheden ten aanzien van salarisadministraties aan te bieden op uitzendbasis. Buiten scope De volgende werkzaamheden maken geen onderdeel uit van de Opdracht: Uitzenddiensten t.a.v. surveillanten(pool) Functies vanaf schaal 10 (o.b.v. cao hbo) Inzet ZZP'ers via modelovereenkomst Raamovereenkomsten, waaronder ICT-inhuur derden. Adviesdiensten
Interne identificatiecode: D-2169
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Payrolldiensten
Beschrijving: Omschrijving van de opdracht: Opdrachtnemer stelt flexibele arbeidskrachten ter beschikking aan Windesheim, waarvoor wij de werving en selectie verricht en waarover wij de dagelijkse leiding krijgt. Opdrachtnemer draagt hierbij de verantwoordelijkheid voor alle administratieve verplichtingen en financiële risico's als onderdeel van het werkgeverschap van de payrollorganisatie, waarbij Opdrachtnemer het juridisch werkgeverschap, contractbeheer en verloning van door ons geworven arbeidskrachten op zich neemt. Doelstelling: Windesheim is op zoek naar een betrouwbare en kwalitatief goede Opdrachtnemer, welke tijdens de uitvoering van de Opdracht voor het gehele proces van inhuur van flexibele arbeidskrachten, waarvoor wij de werving en selectie verricht, faciliteert via een payrollovereenkomst. Dit met inachtneming van wet- en regelgeving en daarbij een passende vorm om de administratieve werkzaamheden ten aanzien van salarisadministraties aan te bieden waarmee wij zoveel mogelijk ontzorgd wordt.
Perceel: LOT-0002
Titel: Uitzendkrachten
Beschrijving: Omschrijving van de opdracht: Het ter beschikking stellen, met name voor het invullen van tijdelijke vacatures, van flexibele arbeidskrachten aan Windesheim, waarvoor Opdrachtnemer de werving en selectie heeft verricht en waarbij wij leiding en toezicht uitoefenen. Als uitgangspunt is het uitzendbeding van toepassing en is de CAO voor flexibele arbeidskrachten van de ABU of NBBU van toepassing. Uitzondering hierop vormt artikel D5 lid 1 van de cao-hbo dit artikel prevaleert boven de genoemde Cao’s. Alleen na goedkeuring vanuit ons kan ook zonder uitzendbeding worden gewerkt. Doelstelling: Windesheim is op zoek naar een betrouwbare en kwalitatief goede Opdrachtnemer, welke tijdens de uitvoering van de Opdracht de benodigde inhuur van flexibele arbeidskrachten faciliteert met daarbij een passende vorm om de administratieve werkzaamheden ten aanzien van salarisadministraties aan te bieden op uitzendbasis.
Interne identificatiecode: D-2169 - perceel 2