2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Uitzendkrachten 2024
Beschrijving: De Gemeente Den Haag wenst een raamovereenkomst te sluiten met meerdere Opdrachtnemers voor de inzet van uitzendkrachten. De Gemeente Den Haag huurt met regelmaat uitzendkrachten in voor diverse soorten werkzaamheden. In de nieuw af te sluiten raamovereenkomst gaat het om uitzendkrachten voor functies van de binnen de Gemeente Den Haag geldende salarisschalen 1 tot en met 12.
Interne identificatiecode: 23.206-DBV
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: reguliere openbare Europese aanbesteding
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Generiek
Beschrijving: Dit perceel betreft alle generieke rollen.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Sport
Beschrijving: In dit perceel zijn we op zoek naar twee unieke partners gespecialiseerd in het plannen en leveren van inzet van personeel voor Sporthallen en Zwembaden.
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Bibliotheek
Beschrijving: De bibliotheek zet uitzendkrachten over het algemeen in om fluctuaties in de capaciteitsbehoefte op te vangen waarbij het gaat om een inzet die verspreid over meerdere locaties moet worden ingevuld. Idealiter wordt dit ingevuld met een groep medewerkers die over een langere periode verbonden zijn aan de organisatie Bibliotheek Den Haag zodat bekendheid groeit met de locaties, de dienstverlening, werkwijzen en bijzonderheden van de wijken.
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4 - Klantenservice SZW
Beschrijving: De Klantenservice van SZW heeft behoefte aan uitzendkrachten voor de functie medewerker Klantenservice. De inzet van uitzendkrachten is bedoeld om zowel gebruikelijke fluctuaties (piek en ziek) in capaciteitsbehoefte op te vangen als grotere op- en afschaling. Hoewel de inzet dus gericht is op flexibiliteit, wordt gezien de noodzakelijke inwerktermijn en specifieke trainingen bij voorkeur gewerkt met een als geheel langdurig beschikbare groep van flexibel inzetbare uitzendkrachten.