312737-2023 - ResultaatNederland-Losser: Beveiligingsdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
24uurs beveiliging van de opvanglocatie de Grote Zwaan in de Lutte
Referentienummer: T39435
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79710000 Beveiligingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van deze Europese aanbesteding, volgens de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging, is het
afsluiten van een overeenkomst met één opdrachtnemer voor het leveren van 24uurs beveiliging van de opvanglocatie de Grote Zwaan in de Lutte, in de vorm van fysieke manbeveiliging.
Dit geldt voor minimaal een half jaar tot maximaal 4 jaar. De initiële looptijd bedraagt dus 12 maanden, met een
optie tot verlenging door opdrachtgever van 3 maal 12 maanden.
De onderhandelingsprocedure wordt gevolgd omdat er sprake is van dwingende spoed. Deze spoed was niet
te voorzien en is ook niet aan de gemeente te wijten. Er was een grote druk op de vluchtelingenopvang in ter Apel, waardoor gemeenten zijn gevraagd zoveel mogelijk statushouders versneld op te vangen. Ook waren er te weinig opvangplekken voor Oekraïners. Het college van Losser heeft hier gehoor aan gegeven en heeft daarom met spoed een nieuwe opvanglocatie georganiseerd.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Fysieke beveiligingsdiensten op locatie.
Omdat er sprake was van dwingende spoed is een regionale partijen uitgenodigd waar we al mee
samenwerken. Zij kennen de organisatie en kunnen daarom snel schakelen. Dit is zeer aan te bevelen in geval van dwingende spoed.