31274-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu – Industrieel reinigen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Industrieel reinigen
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met 1 primaire leverancier en 1 secundaire leverancier per perceel om te voorzien in zowel de regelmatige als incidentele behoefte aan de uitvoering van werkzaamheden op het gebied van industrieel reinigen. Binnen de opdracht is onderscheid gemaakt in percelen, aangezien de behoefte van het waterschap regionaal verdeeld is. Er zijn vier percelen. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. Het waterschap verwacht de komende 7 jaar (voor alle 4 percelen tezamen) circa 6,4 miljoen euro excl. btw te besteden aan dienstverlening als bedoeld in onderhavige aanbesteding. Zie de aanbestedingsstukken voor informatie over de geraamde omvang per jaar per perceel. De maximale opdrachtwaardes over de totale looptijd van de raamovereenkomsten worden gemaximeerd op 200% van de bovenkant van de genoemde geraamde omvang per perceel. Het waterschap heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Inschrijvers mogen inschrijven op alle percelen. Een inschrijver kan maximaal 2 percelen gegund krijgen als primaire leverancier. Als secundaire leverancier kan een Inschrijver meerdere percelen gegund krijgen en gelden geen verdere beperkingen, ook niet indien inschrijvers reeds 2 percelen gegund heeft gekregen als primaire leverancier. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
Aanvullende classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Amersfoort
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met 1 primaire leverancier en 1 secundaire leverancier voor perceel 1 (Amersfoort) om te voorzien in zowel de regelmatige als incidentele behoefte aan de uitvoering van werkzaamheden op het gebied van industrieel reinigen. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De behoefte aan industriële reinigingsdiensten is inherent dynamisch. De hieronder genoemde is slechts ter indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De geraamde omvang per jaar voor perceel 1 is circa € 260.000 excl. btw. De maximale opdrachtwaarde over de totale looptijd van de raamovereenkomst wordt gemaximeerd op 200% van de bovenkant van de hierboven genoemde geraamde omvang per perceel. Zie de aanbestedingsstukken voor informatie.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie verlengingen.
Perceel: LOT-0002
Titel: Harderwijk
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met 1 primaire leverancier en 1 secundaire leverancier voor perceel 2 (Harderwijk) om te voorzien in zowel de regelmatige als incidentele behoefte aan de uitvoering van werkzaamheden op het gebied van industrieel reinigen. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De behoefte aan industriële reinigingsdiensten is inherent dynamisch. De hieronder genoemde is slechts ter indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De geraamde omvang per jaar voor perceel 2 (Harderwijk) is circa € 215.000 excl. btw. De maximale opdrachtwaarde over de totale looptijd van de raamovereenkomst wordt gemaximeerd op 200% van de bovenkant van de hierboven genoemde geraamde omvang per perceel. Zie de aanbestedingsstukken voor informatie.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Apeldoorn
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met 1 primaire leverancier en 1 secundaire leverancier voor perceel 3 (Apeldoorn) om te voorzien in zowel de regelmatige als incidentele behoefte aan de uitvoering van werkzaamheden op het gebied van industrieel reinigen. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De behoefte aan industriële reinigingsdiensten is inherent dynamisch. De hieronder genoemde is slechts ter indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De geraamde omvang per jaar voor perceel 3 (Harderwijk) is circa € 270.000 excl. btw. De maximale opdrachtwaarde over de totale looptijd van de raamovereenkomst wordt gemaximeerd op 200% van de bovenkant van de hierboven genoemde geraamde omvang per perceel. Zie de aanbestedingsstukken voor informatie.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Ede
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met 1 primaire leverancier en 1 secundaire leverancier voor perceel 4 (Ede) om te voorzien in zowel de regelmatige als incidentele behoefte aan de uitvoering van werkzaamheden op het gebied van industrieel reinigen. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De behoefte aan industriële reinigingsdiensten is inherent dynamisch. De hieronder genoemde is slechts ter indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De geraamde omvang per jaar voor perceel 4 (Ede) is circa € 170.000 excl. btw. De maximale opdrachtwaarde over de totale looptijd van de raamovereenkomst wordt gemaximeerd op 200% van de bovenkant van de hierboven genoemde geraamde omvang per perceel. Zie de aanbestedingsstukken voor informatie.
Interne identificatiecode: 4