Soort aanbestedende dienst Ander type: Mutualiteit
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Levering van ICT-toebehoren
Referentienummer: Vzw Infor-2023/035 INF-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
II.1.4.
Korte beschrijving
Raamovereenkomst voor de levering van diverse ICT-toebehoren ten behoeve van verschillende Solidaris ziekenfondsen en hun respectievelijke nevenorganisaties.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Raamovereenkomst voor de levering van diverse ICT-materialen ten behoeve van de verschillende Solidaris ziekenfondsen en hun respectievelijke nevenorganisaties.