CPV-code hoofdcategorie 90480000 Beheer van riolering
II.1.4.
Korte beschrijving
Om een goede werking van het gemeentelijk rioolsysteem van de gemeente Lelystad te borgen, is het van belang dat het rioolstelsel kan functioneren. Door middel van het periodiek reinigen en inspecteren van het rioolstelsel brengt de gemeente Lelystad in beeld welke delen van het rioolstelsel niet functioneren. Deze delen van het rioolstelsel dienen gerepareerd te worden. Voor het uitvoeren van deze werkzaamheden wordt een contract aanbesteed dat vanaf 7 augustus 2023 in werking treedt.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
Gemeente Lelystad
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 90480000 Beheer van riolering, 90491000 Rioolonderzoeksdiensten, 90470000 Diensten voor rioolreiniging, 45232400 Bouwwerkzaamheden voor riool
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De geraamde waarde van alle deelopdrachten per jaar bedraagt € 300.000,00. Bij het eerder bereiken van de geraamde waarde dan waarin de maximale looptijd voorziet, zal in onderlinge afstemming tussen Opdrachtgever en Opdrachtnemer een besluit worden genomen op de voortzetting van de Raamovereenkomst.