2. Procedure
Procedure
Titel: Aanstelling van een revisor (lot 1) en interne auditeur (lot 2) van de Kas der geneeskundige verzorging van HR Rail
Beschrijving: De opdracht is opgedeeld in volgende loten: - Lot 1 “Aanduiding van een revisor voor de Kas der geneeskundige verzorging van HR Rail voor de periode 2026 tot 2028” Gelet op artikel 32 van de wet van 6 augustus 1990 omtrent ziekenfondsen en landsbonden van ziekenfondsen dient de Kas der geneeskundige verzorging de nodige een of meerdere revisoren aan te stellen die door de Controledienst Krachtens artikel 32 van de wet van 6 augustus 1990 betreffende de ziekenfondsen en de nationale landsbonden moet het de Kas der geneeskundige verzorging van HR Rail "een of meer commissarissen aanstellen die door het directiecomité worden gekozen uit een lijst van erkende bedrijfsrevisoren die lid zijn van de Controledienst van Ziekenfondsen De aanstelling van een erkende commissaris voor de uitvoering van een auditopdracht is echter onderworpen aan de voorafgaande toestemming van de Controledienst". De opdracht van de revisoren wordt uitgevoerd in het kader van de bepalingen van het Controledienst van ziekenfondsen, waarover zij zelf moeten documenteren. - Lot 2 “Aanduiding van een interne auditeur voor de Kas der geneeskundige verzorging van HR Rail” Het voorwerp van de opdracht omvat de aanduiding van een intern auditeur voor de Kas der geneeskundige verzorging van HR Rail. De interne auditeur zal belast worden met het uitvoeren van audittaken die door de Controledienst van ziekenfondsen vastgesteld zijn, evenals voor zijn zelfevaluatie die moet worden voorgelegd aan een gekwalificeerde onafhankelijke beoordelaar (de revisor).
Interne identificatiecode: PPP1J2-261/5087/2025/011/KGVCSS
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79210000 Boekhoudkundige en auditdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Désignation de réviseurs pour la Caisse des soins de santé de HR Rail pour la période 2026 à 2028
Beschrijving: Gelet op artikel 32 van de wet van 6 augustus 1990 omtrent ziekenfondsen en landsbonden van ziekenfondsen dient de Kas der geneeskundige verzorging de nodige een of meerdere revisoren aan te stellen die door de Controledienst Krachtens artikel 32 van de wet van 6 augustus 1990 betreffende de ziekenfondsen en de nationale landsbonden moet het de Kas der geneeskundige verzorging van HR Rail "een of meer commissarissen aanstellen die door het directiecomité worden gekozen uit een lijst van erkende bedrijfsrevisoren die lid zijn van de Controledienst van Ziekenfondsen De aanstelling van een erkende commissaris voor de uitvoering van een auditopdracht is echter onderworpen aan de voorafgaande toestemming van de Controledienst". De opdracht van de revisoren wordt uitgevoerd in het kader van de bepalingen van het Controledienst van ziekenfondsen, waarover zij zelf moeten documenteren.
Interne identificatiecode: 2025/011/KGVCSS/A_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Désignation d’un auditeur interne pour la Caisse des soins de santé de HR Rail
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht omvat de aanduiding van een intern auditeur voor de Kas der geneeskundige verzorging van HR Rail. De interne auditeur zal belast worden met het uitvoeren van audittaken die door de Controledienst van ziekenfondsen vastgesteld zijn, evenals voor zijn zelfevaluatie die moet worden voorgelegd aan een gekwalificeerde onafhankelijke beoordelaar (de revisor).
Interne identificatiecode: 2025/011/KGVCSS/B_2