313561-2024 - Mededinging
Nederland – Elektriciteit – Inkoop Energie 2025 t/m 2027 (incl. optiejaar 2028)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Inkoop Energie 2025 t/m 2027 (incl. optiejaar 2028)
Beschrijving: Ten aanzien van de levering van elektrische energie en aardgas voor de leveringsjaren voor 2025 t/m 2027 (incl. een optiejaar 2028), is Stichting Regionaal Openbaar Basisonderwijs Surplus voornemens om een opdracht in de markt te zetten voor de levering hiervan voor de genoemde leveringsjaren. De doelstelling hiervan is om tegen een zo gunstig als mogelijke prijs voor de komende leveringsjaren energie in te kopen. De organisatie brengt een volume van 873.571 kWh en 147.790 M3 jaarlijks aan voor de levering van elektrische energie en aardgas.
Interne identificatiecode: 2024001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09310000 Elektriciteit
Aanvullende classificatie (cpv): 09123000 Aardgas
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Levering elektriciteit 2025 t/m 2027
Beschrijving: Ten aanzien van de levering van elektrische energie en aardgas voor de leveringsjaren voor 2025 t/m 2027 (incl. een optiejaar 2028), is Stichting Regionaal Openbaar Basisonderwijs Surplus voornemens om een opdracht in de markt te zetten voor de levering hiervan voor de genoemde leveringsjaren. De doelstelling hiervan is om tegen een zo gunstig als mogelijke prijs voor de komende leveringsjaren energie in te kopen. Voor de levering van Elektrische Energie en aardgas wordt jaarlijks 873.571 kWh en 147.790 M3 aangebracht.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Overeenkomsten voor elektriciteit en aardgas kunnen worden verlengd met een periode van één (1) jaar na afloop van de initiële termijn. Verlenging vindt plaats onder dezelfde voorwaarden als gedurende de initiële leveringsperiode. Inschrijver heeft vanaf het moment dat Aanbestedende Dienst dit voornemen kenbaar maakt, gedurende 2 weken de mogelijkheid te bepalen of de Overeenkomst tegen gelijke voorwaarden verlengd kan worden. De Opdrachtnemer mag voor de optionele verlengingsperiode de hoogte van de opslagen wijzigen indien de marktsystematiek daartoe aanleiding geeft. Indien Inschrijver voor een wijziging van de opslagen een beroep wil doen op een veranderde marktsystematiek zal hij dit beargumenteerd moeten onderbouwen. Dit geldt ook voor de GvO-prijs. De Aanbestedende Dienst is gehouden aan de Aanbestedingswet 2012 voor de goedkeuring van een opslagen ten gevolge van een gewijzigde marktsystematiek.
Perceel: LOT-0002
Titel: Levering aardgas 2025 t/m 2027
Beschrijving: Ten aanzien van de levering van elektrische energie en aardgas voor de leveringsjaren voor 2025 t/m 2027 (incl. een optiejaar 2028), is Stichting Regionaal Openbaar Basisonderwijs Surplus voornemens om een opdracht in de markt te zetten voor de levering hiervan voor de genoemde leveringsjaren. De doelstelling hiervan is om tegen een zo gunstig als mogelijke prijs voor de komende leveringsjaren energie in te kopen. Voor de levering aardgas wordt jaarlijks 147.790 M3 aangebracht.
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 09123000 Aardgas