2. Procedure
Procedure
Titel: Busvervoer gemeentelijke diensten Zoutleeuw
Beschrijving: Deze opdracht omvat 3 onderdelen, die niet worden opgedeeld in percelen. Deel 1: voor- en naschools busvervoer Dit deel van de opdracht voorziet in voor- en naschools busvervoer van 1 september 2026 tot en met 30 juni 2030, met uitzondering van de schoolvakanties, tussen de buitenschoolse kinderopvang ‘De Leeuwtjes Zoutleeuw’ en de verschillende locaties van de scholen in Zoutleeuw. Deel 2: busvervoer voor gemeentelijke kleuterschool ‘De Kleine Picasso’ Dit deel van de opdracht voorziet in busvervoer voor gemeentelijke kleuterschool ‘De Kleine Picasso’ van 1 september 2026 tot en met 30 juni 2030, met uitzondering van de schoolvakanties, voor geplande uitstappen van gemeentelijke kleuterschool ‘De Kleine Picasso’. Deel 3: busvervoer voor gemeentelijke diensten (van 01/09/2026 tot en met 31/08/2030) Dit deel van de opdracht voorziet in busvervoer tijdens het schooljaar en tijdens de schoolvakanties voor de schooljaar 2026-2027, 2027-2028, 2028-2029 en 2029-2030, inclusief de zomermaanden juli en augustus, voor eventuele geplande uitstappen van de buitenschoolse kinderopvang en de dienst vrije tijd. De planning van de uitstappen heeft eerder een ad hoc karakter.
Interne identificatiecode: PPP1NM-27/6030/2026-001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60172000 Bus- en autobusverhuur met chauffeur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Busververvoer gemeentelijke diensten Zoutleeuw_1