See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Schorenshof architectuurofferte
Interne identificatiecode: OO/IVD/20150009
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: OO/IVD/20150009 - 1
Beschrijving: Schorenshof Architectuurofferte
Interne identificatiecode: 1