313617-2026 - Mededinging
Nederland – Bouwen van politiebureau – Realisatie nieuwbouw districtsbureau Zeehavenpolitie Pernis
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Realisatie nieuwbouw districtsbureau Zeehavenpolitie Pernis
Beschrijving: De Opdracht omvat de realisatie van een nieuw districtsbureau. De huidige huisvesting van district Zeehaven (eenheid Rotterdam), gelegen aan de Sint Jobsweg 2 en 6 en de Neckarweg 50 te Rotterdam, is verouderd en ondersteunt de noodzakelijke integrale werkwijze onvoldoende. Om te voorzien in toekomstbestendige en passende huisvesting is begin 2023 de locatie Tarwezand 30–32 aan de Madroelhaven in Pernis in ondererfpacht verworven.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45216111 Bouwen van politiebureau
Aanvullende classificatie (cpv): 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45400000 Afwerking van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Bouwkundig
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Installatietechnisch