Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 4 400 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De aanpak van straatoverlast is een van de prioriteiten van de gemeente Rotterdam. Om deze aanpak te verstevigen willen we pleinstewards als nieuw instrument inzetten. Mede op basis van de goede ervaringen met de horecastewards in het centrum van Rotterdam is de verwachting dat pleinstewards een bijdrage kunnen leveren om straatoverlast tegen te gaan en waar mogelijk in de kiem te smoren. Daarmee leveren zij een bijdrage aan de grotere opgave om de veiligheid in de Rotterdamse wijken te vergroten.