314480-2025 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Europese aanbesteding volgens de niet-openbare procedure voor een bouwteam voor de nieuwbouw van Kindcentrum de RIET
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding volgens de niet-openbare procedure voor een bouwteam voor de nieuwbouw van Kindcentrum de RIET
Beschrijving: Europese niet-openbare aanbesteding voor een bouwteam voor de nieuwbouw van Kindcentrum (KC) de RIET, ten behoeve van Stichting Prisma, Hoera Kindercentra en PSW junior, waarbij Stichting Prisma zal optreden als bouwheer en aanbestedende dienst is. € 7.500.000,- (totale bouwkosten, dus bouwkundig en e- en w-installaties)
Interne identificatiecode: KQPN/2024/11
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De nieuwbouw van KC De RIET moet gerealiseerd worden door het selecteren en contracteren van een (combinatie van) aannemer(s), welke in een engineeringteam een definitief ontwerp uitwerkt tot een technisch ontwerp (TO) en daarmee tevens de gelegenheid krijgt geboden het werk te realiseren. € 7.500.000,- (totale bouwkosten, dus bouwkundig en e- en w-installaties)
Interne identificatiecode: 1