314900-2024 - Mededinging
Nederland – Beveiligingsdiensten – Raamovereenkomst evenementenbeveiliging 2024-2028
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst evenementenbeveiliging 2024-2028
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het afroepen van beveiligingsdiensten tbv gemeentelijke evenementen. 1000000
Interne identificatiecode: 2023 # 064
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: raamovereenkomst evenementenbeveiliging
Beschrijving: Raamovereenkomst met één partij voor het afroepen van beveiligingsdiensten. 1000000
Interne identificatiecode: 1