Soort aanbestedende dienst Ander type: Sociale huisvestingsmaatschappij
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
aanstellen ontwerpteam Arena
Referentienummer: Arena 2020/0172/01
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het voorwerp van de opdracht vormt een volledige architectuuropdracht met inbegrip van alle studies inzake stabiliteit en technieken voor een vervangbouwproject met ca. 289 sociale wooneenheden.
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen