31505-2025 - Mededinging
België – Diensten op het gebied van vuilnis en afval – Lediging afvalmanden met bovengrondse zuil en ondergrondse containeropslag
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Lediging afvalmanden met bovengrondse zuil en ondergrondse containeropslag
Beschrijving: Lediging afvalmanden met bovengrondse zuil en ondergrondse containeropslag
Interne identificatiecode: PPP0IG-9126/5036/2024/9126
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/9126_1