CPV-code hoofdcategorie 92521210 Diensten voor conservatie van geëxposeerde stukken
II.1.4.
Korte beschrijving
goudleer restauratie
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
perceel 1 van 1
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 92521210 Diensten voor conservatie van geëxposeerde stukken
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
zie hoofd opdracht