2. Procedure
Procedure
Titel: Beheer, onderhoud en doorontwikkeling Microsoft Dynamics 365 (CRM)
Beschrijving: De opdracht betreft het beheer, het onderhoud en de doorontwikkeling van Microsoft Dynamics 365 (CRM) en bijbehorende koppelingen. Het doel van deze aanbesteding is het afsluiten van een overeenkomst voor het beheer, onderhoud en de doorontwikkeling van Microsoft Dynamics 365 en bijbehorende koppelingen. In onderstaande paragraaf wordt een korte toelichting van de huidige- en de gewenste situatie bij Aanbestedende Dienst gegeven. Daarnaast wordt het doel van de aanbesteding beschreven en of er één Overeenkomst of (meerdere) Raamovereenkomsten(en) worden gesloten. 400000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: zie BD
Beschrijving: zie BD zie BD
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -